فروش نیروسنج

این شرکت با سابقه فروش بسیار در زمینه نیروسنج ها، پاسخگوی شما در خصوص فروش انواع نیروسنج و انتخاب نوع وظرفیت نیروسنج مورد نیاز شما می باشد. جهت اطلاع از قیمت و کاتالوگ، لطفا تماس بگیرید.

  • برای سفارش این کالا تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۶۶۷۳۳۰

  • برای ثبت سفارش آنلاین ایمیل بفرستید: info@ndteng-co.com

تمامی محصولات همراه یک سال گارانتی میباشد.

نیروسنج چیست

یکی از پارامترهای فیزیکی اساسی در صنعت سنجش نیرو فشار است. نیروسنج دستگاه اندازه گیری کوچکی در صنعت است که نیرو را بوسیله آزمایش کشش و فشار سنجش می کند. کاربردهای بسیاری در تحقیق، توسعه، آزمایشگاه و حوزه تولیدی دارند.

قیمت نیروسنج

قیمت نیروسنج ها نیز با توجه به مدل آنها متفاوت می باشد. اساسا نیروسنج های عقربه ای از انجایی که از دقت پایینتری نسبت به نیروسنج های دیجیتالی برخوردارند ، قیمت کمتری نسبت به آنها دارند.

انواع نیروسنج

نیروسنج ها بسته به ظرفیت و دقت اندازه گیری شان به دو مدل عقربه ای یا همان نیروسنج آنالوگ و نیروسنج دیجیتال تقسیم بندی می شوند.  هر چه ظرفیت نیروسنج بالا رود دقت و حساسیت پذیری آن پایین می آید.بدیهی است نیروسنج های دیجیتالی از رزولوشن و دقت بالاتری نسبت به نیروسنج های عقربه ای برخوردار هستند.
 

نیروسنج عقربه ای (نیروسنج آنالوگ)

نیروسنج های عقربه ای یا مکانیکال در بخش های مختلف صنعت از جمله صنایع خودروسازی، نساج، بازرسی و… کاربرد فرآوانی دارند. این نیروسنج ها  معمولا از ظرفیت های  بین بیست تا صد نیوتن می باشند. این دستگاه ها از یک سر کششی و از سر دیگر فشاری می باشند

نیروسنج دیجیتالی

نیروسنج های دیجیتالی با استفاده از صفحه نمایش دیجیتال مقدار نیروی اعمالی کشش یا فشار را نشان می دهند. لودسل این دستگاه ها از ظرفیت بالای صد نیوتن بیرون دستگاه قرار گرفته که نیروی اعمال شده به لودسل از طریق کابل به نمایشگر دستگاه منتقل و نمایش داده می شود.

ر