فروش ضخامت سنج رنگ و پوشش

فروش انواع ضخامت سنج رنگ و پوشش به همراه انواع پراب های ضخامت سنج ها ، فویل های کالیبراسیون، جهت دریافت کاتالوگ یا قمیت، لطفا تماس بگیرید.

  • برای سفارش این کالا تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۶۶۷۳۳۰

  • برای ثبت سفارش آنلاین ایمیل بفرستید: info@ndteng-co.com

تمامی محصولات همراه یک سال گارانتی میباشد.

ضخامت سنج رنگ و پوشش

ضخامت سنج رنگ و پوشش با استفاده از اثر هال برای مواد مغناطیس و جریان های گردابی برای مواد غیر مغناطیس، ضخامت رنگ، لعاب، روکش، آبکاری، گالوانیزه و … را بر روی بستای آهنی و غیر آهنی ( آلومینیوم، استیل و…) را اندازه گیری می نماید. از انواع ضخامت سنج های رنگ و پوشش می توان به مدل های پراب سرخود و پراب جدا اشاره نمود. مدل پراب جدار مناسب جهت سطوح گرد و کوچک و مدل پراب سرخود آن مناسب جهت سطوج صاف مانند خودور یا رادیاتورها می باشد.

قیمت دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش

قیمت دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش متناسب به مشخصات فنی ونوع کاربری آن می باشد. ضخامت سنج های رنگ و روکش پراب جدا از قیمت بالاتری نسبت به ضخامت سنج های رنگ و لعاب پراب سرخود برخوردارند. هم چنین قیمت ضخامت سنج های رنگ به چند کاره بودن آنها نیز بستگی دارد. بدیهی است ضخامت سنج رنگ دوکار( هم بر روی بستر آهنی و هم بر روی بستر غیر آهنی) قیمت بیشتری در مقایسه با ضخامت سنج رنگ تک کاره دارد.

انواع ضخامت سنج رنگ

ضخامت سنج رنگ یا ضخامت سنج پوشش جهت اندازه گیری ضخامت انواع پوشش شامل رنگ، اپوکسی، رزین، لعاب، انواع آبکاری، گالوانیزه، پوشش تفلون و…به کار می رود. این دستگاه ها در دو مدل پراب جدا و پراب سرخود می باشند.

ضخامت سنج رنگ و پوشش پراب جدا

ضخامت سنج رنگ و پوشش مدل پراب جدا سنسور دستگاه بیرون دستگاه قرار گرفته که از طرق کابل به دستگاه متصل می شود این نوع دستگاه ها قابلیت اندازه گیری  ضخامت درنمونه های ریز و دسترسی دشوار را برای کاربر مهیا می سازند.

ضخامت سنج رنگ و پوشش پراب سرخود

در ضخامت سنج های پراب سرخود سنسور دستگاه داخل دستگاه قرار گرفته که معمولا برای نمونه های بزرگتر مانند رادیاتورها یا بدنه خودروها و … به کار می روند.

ر